Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
IP67 waterdicht buitendecor SMD5050 20mm 6LM veelkleurig LED DMX512 RGBW puntlicht
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Protocol: | DMX512 |
Hot selling Multi Color 24v RGBIC afstandsbediening en wifi Controller Strip pixel lichten Led Eaves lichten
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Ingebouwde LED-lineaire verlichting om aan de behoeften van de woonkamercorridorverlichting te voldoen
| Toepassing: | Gebouw gevelverlichting, brug, reclamebord, enz. |
|---|---|
| CRI (ra>): | 85 |
| Garantie: | 2 jaar |
Op het oppervlak gemonteerde installatie 24V 40lm LED-luchtscherm voor kleurrijke buitenversiering
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Led-type: | SMD 5050 |
12V 15M LED-ijslampen Kerstlicht Outdoor Decoratie Drop Led gordijn String Lights Tuin Straat Even
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Kleurrijke 25mm 24V 1.5W LED Eave Lights voor kerstversieringen
| Wattage: | 1.5W |
|---|---|
| Productgarantie: | 2 jaar |
| Lichtbron: | LED's |
25mm 1,5w Permanente hoogwaardige LED-verlichting Kerst LED-daklampen decoratieve lampen
| Typ van gloeilamp: | LED's |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten/binnen |
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
Waterdicht RGB decoratief kerstdoek led kerstpunt licht voor Eave Ip IP67
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |
Permanente 20 mm RGBW Plastic Pixel LED-luchten voor buitenluchten
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 30 stuks/50 stuks/100 stuks |
Permanent IP67 1W 20mm LED-glijstjes milieuvriendelijke decoratieve verlichting
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Type: | Eave lichten |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |

