Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
30mm Geleid het Pixellicht 6 PCs SMD2835 van PC Shell in Vermaak die Waterdichte IP67 aansteken
| Het werk voltage: | DC24V |
|---|---|
| Macht: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
30mm de Volledige Geleide Heldere Lichten van het Kleuren Rgb Geleide Pixel XH6897 IC Pixel
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
12V SMD5050 punt licht kerst decoratief buiten Eave lichten RGB LED buiten string pixel licht
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Het Merk DC5v 0.3w RGB Pixel Geleide XH6897 IC van de mirakelboon voor Programmeerbare Tekenverlichting
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
25mm het Merk RGB LEIDENE van de Mirakelboon Pixel Volledige Kleur DC12V 0.75W XH6897 IC
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
Landschap IP67 RGB LEIDEN van gelijkstroom 5V 0.3W 20mm Pixellicht
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
160° hoek 0.8W 30mm RGB LEIDEN van DMX512 IP65 Pixel
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |

