Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Volledige Kleur Waterdichte LEIDEN van 0.3W 5V IP65 20MM Pixel
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP65 |
LEIDEN van de mirakelboon 0.8W 12V IP65 30MM Pixelkoord
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |
30mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.8W
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Bescherming: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED-pixelhoek 120° 1.5W Werkspanning DC24V
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
Adresseerbare 30mm Waterdichte IP67-LEIDEN Vleklicht
| Naam: | LEIDEN vleklicht |
|---|---|
| MAAK waterdicht: | IP67 |
| Grootte: | 30mm |
Voortzetting van de het Pretpark Lichte Onderbreking van DMX512 de SMD5050 Geleide
| Kleur: | de enige volledige kleur van kleuren/RGB |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| IP classificatie: | IP67 |
De hoge Helderheid leidde het Flexibele Teken van het Strook Lichte Neon DC12V 10W/M RGB DC512
| naam: | LED-stripverlichting |
|---|---|
| Kleur: | singlecolor |
| Macht: | 10W/M |
Permanente buitenverlichting voor vakantieversiering rgbic DC5V kwallen permanente kerstverlichting buiten led pixelstrengen
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| productdiameter: | 9 mm |
| Tem: | Achterlicht met acryl |
Shenzhen fabriek aangepast permanent buiten dakdek licht IP67RGB achtervolgende kleur LED pixel punt lichtbron
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Typ van gloeilamp: | LED's |
20mm 12v LED-monochroom waterdicht pixelpunt lichtbron billboard woord pixel licht
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |

