Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
0.75W RGB Full Color 12V IP67 Waterdicht LED Pixel voor buitenverlichting
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
Buiten waterdicht Rgbw Led Point Holiday Kerst Pixel Decoratie Lampen Led Eave Lampen
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 30 stuks/50 stuks/100 stuks |
Buiten LED kerstverlichting met 36 stuks / 72 stuks / 108 stuks in strijke en RGB kleur
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |
Aanpasbare LED Eave Lampen Perfect voor Outdoor Eave Decoratie Projecten en meer
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 30 stuks/50 stuks/100 stuks |
LED-puntlichtbron Pixellicht voor buiten Kerstmis Hoge helderheid 24V Kleur IP67
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| Type: | koordlichten |
| Typ van gloeilamp: | LED's |
Waterdicht decoratief SMD3535 30mm LED puntlicht IP67 12V voor buitenverlichting
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |
24V flexibele intelligente monochrome RGB LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
48 Led waterdicht LED-lensstrooklicht voor buitenborden en architecturale verlichting
| Model: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Invoer: | 24V |
| Gebruik: | Binnen, buiten. |
24V 48LED RGB Flexible LED Lens Light Bar voor commerciële en residentiële binnenverlichting
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| LED-type: | SMD 5050 |
Fabrieksprijs 24V flexibele intelligente RGB-monokrome LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |

