Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Beste prijs Slimme RGB Buitenverlichting IP67 Waterdicht Oefenverlichting WIFI Permanente Buitenverlichting Voor Huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Fabrieksprijs 1W IP67 waterdicht buiten groothandelsprijs 20mm dakdak licht 12v aanpasbaar
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |
80 mm hoge kwaliteit RGB permanente pixellamp dmx512m puntlichtbron
| Controlemodus: | DMX512 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP67 |
| Levensduur: | 30.000 uur |
Nieuwe LED PIXEL puntverlichting DC12V waterdicht 5050 SMD SMART LED RGB PERMANENT LED KERSTMAANS PIXEL LIGHTS
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Maat: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0,75 W |
Mirakel Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Productnaam: | K4006P12 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kleur: | RGB |
RGBW 50MM Rgb het Pixel Lichte Koorden van 3.5W 24V IP67
| Macht: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Het werk Voltage: | DC24V |
Buiten 20 mm Eaves Light 12V Aanpasbaar IP67 Waterdicht met 160 graden straalhoek
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |

