Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
DMX-LEIDEN van de Controle RGB Volledig Kleur SMD5050 DC12V Puntlicht voor de Bouw
| Het werk temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell materiaal: | PC |
| macht: | 0.75W |
30 mm hoog helder LED-pixellicht met 0,5 W vermogen en 160 graden straalhoek voor buitenlandschappen
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
12mm Adreserbaar Pixel licht Vierkante vorm LED Pixel modules
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 5V |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
0.15w 20mm van de Witte LEIDENE Decoratie van het Koordcruises Pixelmodule de Lichte
| Stroomvermogen: | 0.15W |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Lichtslinger 12MM Led Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Licht PVC + siliconenVoor Outdoor LED Verlichting Kanaalletters
| Werkspanning: | DC5V |
|---|---|
| Stroomvermogen: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
30mm SMD 5050 12V rgb geleid pixel met volledige kleur-11 jaar die ervaring vervaardigen
| Verpakking Details: | in doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
1pcs 8mm Staw-LEIDENE van de Hoeden Blauwe Kleur gelijkstroom 5V Pixelmodule met Hoge Bescherming
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Koordlicht 12MM leidde de Hoeden LEIDEN van Pixelmodule/8mm Staw Pixellicht pvc + silicone
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
20mm Dmx Programmeerbaar Geleid Pixel 12V SMD5050 voor Vermaak
| LEIDENE lichtbron: | Epistar |
|---|---|
| Inputvoltage (V):: | DC12V |
| IP Classificatie: | IP68 |

