Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
De adresseerbare 40MM 50MM Dmx Rgb Geleide Verlichting van Logo Light Sign Led Amusement van het Pixelpunt
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| Macht: | 1W/1.2W/1.5W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
6W/M Dc 12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex geleide lintlichten
| LEIDENE lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights voor Kerstmisdecoratie
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
van de de LEIDENE van 3in1 SMD5050 Lichten DMX512 de Lineaire Lichte Bouwvoorgevel van DC24V 12W/SPI-Controle
| Lichtbron: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| het werkbui: | -40℃-60℃ |
Openlucht het Punt Lichte LEIDENE van RGBW SMD 3535 Waterdichte Aangepaste IP67 0.3W 5V 25mm
| productnaam: | Xh-H2501P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 25mm |
Het Punt Lichte LEIDENE van SMD5050 RGBW Aangepaste IP67 0.4W 5V 20mm Openlucht
| Productnaam: | Xh-G2001P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 20mm |
IP67 1W buiten Smd3535 waterdichte DC24V 50 mm 1800-6500K LED-puntverlichting
| Productnaam: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 50*18.5 MM |
| Macht: | 1W |
Openlucht Waterdichte LEIDENE van IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm Puntlichten
| Productnaam: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC24V |
Smd3535dc24v LEIDENE Puntlichten IP67 2W RGBW Openlucht Waterdichte DMX 512
| Productnaam: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 2W |
| Voltage: | DC24V |
Openlucht LEIDENE van het Decoratie2w Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Punt Lichte IP67 RGBW
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Voltage: | DC24V |

