Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Epistarspaander IP67 20mm de Groene Geleide Backlight-Verlichting van het de Bouwprofiel
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
LEIDENE van mirakelbean point Lichte 1800K - 6500K 0.6W kiezen Waterdichte uit Kleur SMD2835
| Productnaam: | G36003M12V2.3 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 0,6 W |
Van LEIDENE van DC24V 50mm het Mirakelboon IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 Puntlichten
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
Het Punt LEIDENE van IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Lichte Mirakelboon
| Productnaam: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGBW |
Enige LEIDENE van het Kleurenpunt Lichte Openlucht Waterdichte IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm
| Productnaam: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
RGB 30mm LEIDEN van 1.5W Smd3535 DC24V Punt Licht Mirakel Bean Outdoor Waterproof IP67
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
Waterdichte 0.1W Power LED RGB Licht Opslagtemperatuur -30℃ tot 80℃
| LED Quantity: | 1 |
|---|---|
| LED Type: | RGB |
| Weight: | 2g |
Eenkleurige buitenwaterdichtheid 25 mm LED-puntlichtbron IP67 voor gebouwen
| Productmodel: | XH-H2501M12 |
|---|---|
| Kleur: | enkelkleurig |
| grootte: | 25*15.05mm |
Creative Outdoor Visuals LED Grille Screen 800W LED Display Screen voor video display functie
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Displayfunctie: | Video |
| IP-classificatie: | IP65 |
Epistar160° 100LM/W SMD5050 RGB LEIDENE Pixellamp
| GELEIDE QTY: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Spaander: | Epistar |

