Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Pixel module IP67 waterdicht volkleurig RGB string vierkant LED licht Adreserbaar
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
20MM Permanent Vakantielicht 5050 Rgb Rgbw 1903 Licht van het het Pixelpunt van 2904 Dmx512 het IC Geleide
| Productnaam: | Xh-G2001P05 |
|---|---|
| Grootte: | 20mm*16mm |
| Kleur: | 1903 RGB of rgbw 2904 |
Waterdichte 0.25W 20mm Rood Pixel Geleid Verlichting 12 Volt LEIDEN Licht
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Van het enige Kleuren Decoratieve LEIDENE de Boon Witte SMD 60 Lichtenmirakel leidde/M gelijkstroom 12V 5730
| LED lichtbron: | SMD5730 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000-6000 |
| kleur: | wit/warm wit/blauw |
Ip65 leidde Openluchtverlichting Geleid Smd de Vloedlicht van de Vloed Licht Geleid Cirkelschijnwerper Geleid Lamp 9w
| Stralingshoek: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 9W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Waterdichte het Punt LEIDENE van de mirakelboon IP67 Lichte RGB 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm
| Productnaam: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGBW |
Smd5050 DC12V 30mm het Punt LEIDENE van DMX512 RGBW Lichte Waterdichte IP67 0.75W
| Productnaam: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 30*11.7mm |
| Voltage: | DC12V |
Enige de Kleuren LEIDEN van 0.5W Smd2835 DC12V 30mm Punt Lichte Openlucht Waterdichte IP67
| Productnaam: | Z3006M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Grootte: | 30*11.7mm |
1800-6500k maak IP67-van het LEIDENE Boon 1W Smd3535 DC24V 30mm Punt de Lichte Mirakel waterdicht
| Productnaam: | K3006M24 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Macht: | 1w |
Blauwe DC12V 5050 20mm LEIDEN van IP67 0.25W Pixellicht met Stralingshoek 120
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.12W |
| Lighingsbron: | Epistar |

