Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Flexibele MAÏSKOLF LEIDENE Hoge Strook Lichte Waterdichte IP67 RGB 24v - dichtheid Dotless
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| IP Classificatie: | IP67 |
12mm 0.3W DC12V Vierkant LED Pixel Module Waterdicht Buiten Eenkleurig
| Productmodel: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| vermogen: | 0.3W |
| Spanning: | DC12V |
Waterdichte 0.1W Power LED RGB Licht Opslagtemperatuur -30℃ tot 80℃
| LED-grootte: | 1 |
|---|---|
| Led-type: | RGB |
| Gewicht: | 2 g |
Flexible LED Strip Light Waterdicht IP67 RGB 24v Hoogdichtheid Dotless Home Decoration
| Kleur: | rgb |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | 24V |
| IP-classificatie: | IP67 |
0.3W 20mm de Adresseerbare RGB Module van DC5V 1903 DMX512
| Productnaam: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Kracht: | 0.3w |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
het Silicone van de LEIDENE van 12V 6X12mm Lichte IP67 Flexibele SMD 2835 LEIDENE Neonkabel Strook
| Lichte kleur: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP67 |
| Grootte: | 6*12mm |
Warm witte led strip Licht SMD 2835 Lichtstroken DC 24V 10 mm 12 mm PCB -verlichting Decor
| Service: | OEM/ODM |
|---|---|
| Application: | Lighting |
| Dimmable: | Yes |
0.48W super Heldere Vierkante LEIDENE Tekenmodules voor LEIDENE Randverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Hoog Helderheidsvierkant met Lense-LEIDEN Puntlicht voor LEIDENE Achterverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

