Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Aanpasbare kleur 24vSMD5050 LED-lucht voor oppervlakte-installatie buiten
| Timer-functie: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| LED-type: | SMD 5050 |
| Kleur: | RGBW 2000-6500K |
Waterdichte IP67 RGB LEIDENE van SMD Pixelmodule voor van het LEIDENE de Brief Verlichtingskanaal
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
De Module van het Enige de Kleuren LEIDENE van gelijkstroom 24V 9mm Pixel Reclameteken met 3pcs 5050 SMD
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Gelijkstroom 24V IP67 die RGB LEIDENE Pixelmodule voor LEIDEN Verlichtingsuithangbord programmeert
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
RGB LEIDEN Pixel 20MM waterdichte Module IP67
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB |
Outdoor DMX512 Parallel RGB Lichtreeks LED Pixel Module met PC Materiaal Behuizing
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
LEIDEN van gelijkstroom 12V 5 SMD 5050 Puntlicht voor LEIDENE Uithangbord/Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Smd 2835 Openlucht Geleide de Reclametekens van gelijkstroom 12V
| Het werkvoltage: | DC12V |
|---|---|
| Spaandermerk: | Klantgericht |
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit |
Volledige Kleurenip68 LEIDENE Pixelmodule voor Licht van Muur en Overzicht van het Gebouw
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC12V 0.75W 20MM Multi - kleur RGB LEIDENE Pixelmodule voor Cruisesdecoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

