Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Permanente vakantie Kerst RGB vakantieverlichting voor decoratie Point lichten met profiel DC24V SMD3535 LED lichtbron IP67
| LED-lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal van het lichaam: | PC's |
Permanente Pixel Punt Lichten DMX 20mm DC12V Led Kerst RGB Lichten voor Opbouw Installatie
| Artikel 2: | PC +Glue |
|---|---|
| Sollicitatie: | Buiten |
| Lichtbron: | LED |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Licht Flexibel 60LED's/M Hoog Vermogen LED Lichten
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht van het product: | 0.5 kg |
Permanente buitenverlichting Slimme RGB buitenverlichting LED-verlichting Luchten IP68 waterdicht voor tuinwerk Alexa Google
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
Kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 Waterdicht Permanent Vakantie Buitengevel licht
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Bluetooth kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 waterdicht Permanente vakantie buiten lichten
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Vierkante vorm Zonne hek licht gootsteen gang licht Buiten LED-corridor Even Hof Villa Decoratie Verlichting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
Slimme dakraamverlichting RGBW APP-besturing 36LEDs Vakantieversiering IP67 Waterdicht LED Permanent buiten dakraam licht
| Productsoort: | LED's |
|---|---|
| Aantal lichten: | 36 |
| Toepassing: | Buiten/binnen |
Slimme dakraamverlichting RGBW APP-besturing 36LEDs Vakantieversiering IP67 Waterdicht LED Permanent buiten dakraam licht
| Productsoort: | LED's |
|---|---|
| Aantal lichten: | 36 |
| Toepassing: | Buiten/binnen |
Permanente IP67 1W 20mm LED-glijstralen beantwoord binnen 24 uur Decoratieve verlichting
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Type: | Eave lichten |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |

