Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Xh-H3003M12 maak IP65 30mm RGB LEIDEN van DMX512 waterdicht Pixel
| Macht: | 0.8W |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Bescherming: | IP65 |
Programmeerbare 100LM/W 40mm RGB LEIDEN van IP65 0.9W 15V Pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Bescherming: | IP65 |
Het geleide licht van PC Shell 1.5W 24V 40mm IP65 van de mirakelboon pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Matrial: | PC Shell |
Geleide het Pixellamp van PC Shell Full Color 1.5W gelijkstroom 24V 50mm IP65
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
Programmeerbare 2W 24V 50mm RGB Geleide het Pixellamp van IP65
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
Volledig Kleurenip67 0.6W 12V K3003M12 RGB LEIDEN Pixel
| Macht: | 0.6W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
LEIDEN van de mirakelboon IP67 100LM/W 0.75W 12V RGBW Pixel
| Macht: | 1W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Matrial: | PC Shell |
Lichten van het het pixelkoord van PC Shell IP67 30mm 0.9W de 15V geleide
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Macht: | 0.9W |
| Matrial: | PC Shell |
IP67 waterdichte RGB LEIDEN van 1.5W gelijkstroom 24V 40mm Pixel
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Levensduur: | 30000hrs |
| Het werk Voltage: | DC24V |
160° Stralingshoek RGB LEIDEN van 1.5W 24V IP67 50MM Pixel
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |

