Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
160° lichthoek SMD 5050 LED mesh scherm voor permanente, op maat gemaakte buitenreclame
| Life Span: | 30000 |
|---|---|
| Led Type: | SMD 5050 |
| Control: | DMX512 |
12mm de Duidelijke Geleide Module van het Pixel Lichte SMD5050 RGB Ronde Hoofd Geleide Pixel
| Het bekijken Hoek (°): | 120 |
|---|---|
| Lichtgevende Intensiteit: | 30LM |
| Eigenschap: | Vierkant geleid pixellicht |
RGB LEIDENE van 10m SMD 5050 Strookabs App van de Lichaamssmartphone Controle Decoratieve Verlichting
| Plaats van Origi: | SHENZHEN, China |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, KOPER |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD 5050 Hang Installatie 24V 40lm LED Eves Light voor kleurrijke buitenversiering
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| LED-type: | SMD 5050 |
Kerst Outdoor Decoration LED puntlichten met hoge helderheid Smd 5050 Led en IP67 bescherming
| Chip-bron: | SMD3535 |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| LED's: | GELEIDE SMD 5050 |
Decoratieve IP67 waterdicht SMD 5050 lichtpuntlichten 20mm LED Pixel met aluminiumprofiel
| garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Lichtbron: | geleid |
| Werkende Votlage: | DC12V |
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
Pas LED Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/rol LED Strip Licht Enkele Kleur Binnen Decoratie Strip voor Nachtverlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 60W / 5M, 12W/M |
De waterdichte Decoratie leidde de Hoge Helderheid van Pixelmodule 100lm/W Unprogrammable 6smd 2835
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |

