Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Eenkleurige decoratieve LED-lampen Miracle Bean Wit SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED-lichtbron: | SMD5730 |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT): | 3000-6000 |
| Kleur: | wit/warm wit/blauw |
Openlucht LEIDEN Waterdicht Punt Lichte IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535
| Productnaam: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 0,75 W |
SMD3535*21 het LEIDENE Punt Lichte IP67 DC24V 5W kiest Waterdichte Kleur uit
| Productnaam: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 5W |
Multifunctionele verlichtingsproducten 15m per set LED-strip met FPC flexibele PCB-bord en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -striplicht |
Hoogwaardige producten 2m per set LED-strip met flexibele FPC-printplaat en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED stripverlichting met FPC flexibele PCB-kaart en Epistar5050 chipmateriaal
| Stroom: | 1.2W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGBW |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Witte Kleur 20mm van de mirakelboon SMD5050 IP67 LEIDEN Pixellicht voor Reuzenrad
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Stralingshoek: | 120 |
Hoge Lumen IP65 Waterdichte LED Licht Units - 12V SMD 3535 voor Bewegwijzering & Verlichting
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |

