Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
DC 12V 3 Lights Sign Lens SMD 2835 verlichting achtergrondlicht LED-module licht
| Kracht: | 1.2w |
|---|---|
| LM: | 120lm |
| Hoek: | 175 |
30mm RGB Pixel Waterdicht Led Module Led Point Lighting Outdoor Led Pixel
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Naam van het product: | LEIDEN Puntlicht |
Injectie LED-module Licht Hoogwaardige DC12V Met 3LED's Helder glazen lens 160 graden Nieuwe prijs
| Application: | light box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
Module Light Led 12V IP66 All Color Letter Module Single Color Led Modules
| Sollicitatie: | lichte doos |
|---|---|
| Lichte flux: | 240LM-260LM |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
Rgb Geleide Module van de kanaalbrief DC12v Backlight 110lm 1.2W
| Kleurentemperatuur: | 2500-20000K |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Spaandermateriaal: | InGaN |
RGB mirakelboon IP65 maakt 65*16MM LEIDENE Verlichtingsmodule 0.72W SMD2835 DC12V waterdicht
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP rang: | IP65 |
1.5W hoge lumen korting 75*20mm LED-module voor verlichting decoratie pixel licht billboard lichtgevende tekens
| Chip Source: | SMD3030 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -10℃-50℃ |
| Matrial: | PC |
Pixel 20mm 30mm LEIDENE Punt Lichte SMD5050 Mist Shell RGB RGBW om LEIDENE Module
| Geleide lichtbron: | SMD5050 |
|---|---|
| Dekking: | mistshell |
| Toepassing: | Familiehuis, de Bouwvoorgevel, vakantie |
Lens van de het Teken Lichte Module 12v van 500LM de 0.75W Geleide voor Kanaalbrief
| Controle: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Grootte: | 78*18*9MM |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Van de de Modulesmd3030 Rand van PMMA 120lm Geleide Backlight de Lensmaïskolf
| Macht: | 1.4W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |

