Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
Openlucht Geleide de Module Waterdichte Geleide PCB Dc12v van 1.5w Smd2835
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 1.5w |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
SMD3535 Meerkleurige 18LM RGB DC12V 0.75W Waterdichte LED Lichtmodule voor Buitenreclame
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Lumen: | 18LM |
SMD3535 LED-module met 120° kijkhoek 0.3W Verlies van stroom 12V gelijkstroom voor advertentie kanaal brief
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
DC12vsmd2835 4leds Injectie Geleide Module voor Kanaalbrief
| Certificering: | CE, RoHS |
|---|---|
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
| Productnaam: | Injectie Geleide Module |
De Decoratie LEIDENE van de de Modulesaanhangwagen van 12v 24v Injectie Geleide Vrachtwagen 2835 van het autowiel Module
| Verlichtingsoplossingen: | de vrachtwagen leidde zijlicht |
|---|---|
| Chip Material: | 58*30mm |
| Macht: | 2 W |
DC 12V Buiten IP65 waterdicht 1W koudwit LED-module voor reclame doos
| Grootte: | 36 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 8G |
| LED-grootte: | 1 |
DC12V 3 Lichten SMD 2835 1,5 Watt IP65 Waterdichte Decoratieve Achter Led Licht Voor Letterbord Reclame Led Module
| Unit: | 20pcs/unit |
|---|---|
| Aangepaste service: | - Ja, dat klopt. |
| LED's: | 2835 |
3 LEIDENE LEIDENE van 12V Module Lichte 2835 AC110V 220V 3M Tape Installation Advertising Lichten
| Voltage: | 110v of 220v |
|---|---|
| Grootte: | 75*16 (mm) |
| geleid type: | SMD 2835 |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Geleide Module
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
Injectie 2835 LEIDENE Module Lichte Doos 3 Leds 12V 3 Modulo IP65-Bescherming
| Chip Material: | AlGaInP |
|---|---|
| Kleur: | Koude witte witte /red/ groene blauw van /warm/Geel |
| GROOTTE: | 60*11mm |

