Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
AC 110V/220V LED-module Hoge helderheid SMD 2835 LED-licht voor borden
| Tem: | LED-module |
|---|---|
| Chipmerk: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 30000H |
6011 Direct Power DC12V Module Led for Billboard Signs SMD 2835 Module 1.5W 120lm Led Module Lights
| Itemsnaam: | LED -module |
|---|---|
| IP -klasse: | IP65 |
| permanente temperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
SMD 2835 DC12V 3 Lights Injection LED Module 1.5Watt IP65 Waterdicht Decoratief Achterlicht voor brieftekens Reclame lichtdoos
| Maat: | W13*l78mm |
|---|---|
| Lichte flux: | 100 lm |
| Sollicitatie: | Advertentiedecoratie |
Moderne High Power High Efficient IP65 12V 1.2W Smd 2835 LED-module licht voor buiten deur briefbord
| Maat: | W13*l78mm |
|---|---|
| Lichte flux: | 100 lm |
| Sollicitatie: | Advertentiedecoratie |
SMD-Injectie van de LEIDENE LEIDENE Modulegelijkstroom 12V 24V MAÏSKOLF Module voor Kanaalbrief
| GROOTTE: | 45*28mm |
|---|---|
| Productnaam: | LEIDENE Module |
| Toepassing: | reclame, auto, vrachtwagen |
12v 4 Light Sign Lens 0,75W SMD 2835 LED-module licht voor achterinject
| Grootte: | 36 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 12G |
| LED-grootte: | 1 |
Beste producten Eenkleurig 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
LED-module 3 LED per module SMD 2835 LED-strook Hoge helderheid 0,5W 12V gelijkstroomlichtbron
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| LED ATTY: | 3 pc's |
| Kleurtempretuur: | 12000K |
12V 3-Light SMD 2835 LED-module met 1W Sign Lens IP67 PC Body Pixel Lights voor buitenversiering
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |

