Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
12VDC 105-115lm maakt de Geleide Module van de Module1.5w Geleide Achterverlichting waterdicht
| Macht: | 1W |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Kleurentemperatuur: | 2700-15000k |
Waterdichte RGB Geleide de Modulelichten SMD5050 van DC12V 0.72W
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| Lichtgevende Doeltreffendheid: | 80 |
| Het uitzenden van kleur: | RGB |
7512-5050 RGB LED Module 0.72W LM60-66LM Hoek 160 IP65 Met De Lichtbak Die De Verschillende Lichtgevende Karakters Weergeeft
| Stroom: | 0.72W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Eén Kleur 3 Smd2835 Led Module Reclameverlichting Buiten Lens 1.2w Lampen 12v
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Product type: | samsung led module |
LED Module Verlichting DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 Waterdicht Reclame Letters Verlichting
| Grootte: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
van de LEIDENE van 12V 24V Licht LEIDEN Modules1.5w Minismd 5730 2835 5050 Injectie Modulekoord
| Het uitzenden van Colo: | koud wit warm wit rood hebzuchtblauw |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 12V 24V |
| Macht: | 1.5W |
12V LEIDENE Module SMD 2835 van de het Openluchttekenmodule 1.5W van IP65 de Injectiemodule
| Sleutelwoord: | geleide modules |
|---|---|
| GROOTTE: | 70*18 (mm) |
| LEIDEN Type: | SMD 2835 |
Hoge Helderheid IP65 Waterdichte 12V SMD 3535 LED Modules voor Reclameverlichting Kijkhoek ° 160 Lichtstroom 100LM
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
SMD 5730 Lens Ultrasone LED-module Hoge helderheid Waterdicht Advertentie kanaal brief
| Certificering: | CE, RoHS |
|---|---|
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
| Naam van het product: | Injectie Geleide Module |

