Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Leidde het Dmx Geleide Pixel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Pixel Lichte Ronde Geleide Module voor Geleide Pixelvertoning
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| IP classificatie: | IP67 |
De beste Prijs leidde Module 5050 voor Geleide Tekens 5050 Smd 3 Moduleinjectie Geleide Module leidden
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.72W |
LED-moduleverlichting 12V SMD 3535 Energiebesparing voor bordenverlichting Pixellichten
| Het werkvolt: | DC110V/120V |
|---|---|
| Tem: | LED-module |
| Led-chip: | Epistar |
Moderne Krachtige Hoogrendement IP67 12V 1.2W Smd 2835 LED Module Licht voor Buiten Letterbord
| Maat: | W13*l78mm |
|---|---|
| Lichte flux: | 100 lm |
| Sollicitatie: | Advertentiedecoratie |
de Hoge Machts Geleide Module Dc12v 2w van 160lm Smd2835 170 Graad
| Kleurentemperatuur: | 6000K |
|---|---|
| Productnaam: | Injectie Geleide Module |
| Grootte: | 44*32*9 |
de LEIDENE van 12V 24V 2835 Module Hoge Macht maakt 12 LEDs voor Autovrachtwagen waterdicht
| LEIDEN Type: | SMD 2835 |
|---|---|
| GROOTTE: | 103*36mm |
| Productnaam: | vrachtwagen Geleide Module |
RGB Full Color 1.2w 12v Buiten IP67 Waterdicht 2835 3LED SMD Injection LED Module Voor reclame
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Waterdichte LED-modules Meerkleurige LED-module Led-module Dc12v Led-achterlicht-injectie-module
| Certificering: | CE, RoHS |
|---|---|
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
| Product Name: | Injectie Geleide Module |
12v 3leds 1.5W Smd2835 kanaliseren Brieven Geleide Module Samsung
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Kleur: | Wit/koud wit/warm wit |
12V vierkante Geleide Module voor de Openlucht Witte Geleide Backlight Module van de Reclamedoos 4leds 1w
| Machtsdissipatie: | 1 W |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| GELEIDE QTY: | 4LEDs |

