Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
LED-modules lichten hoog over Waterdicht IP65 12V SMD 3535 Perfect voor tekenverlichting
| Grootte: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
Reclame DC 12V 1.2W Smd Hoog Efficiënt IP65 2835 LED Module Licht voor Buiten Letterbord
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16 g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
RGB 2835 SMD 3 LEDs Waterdicht IP67 DC 12V 1.5W/stuk LED-module lichten voor reclamebord
| Eenheid: | 20 stuks/eenheid |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Volt: | DC12V |
de Vierkante Geleide Module van 170lm 12v SMD2835 voor de Reclame van Aanplakbord
| Leiden: | 2835 |
|---|---|
| Kleur: | koud wit/warm wit, groene blauw van /red//geel |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Cool White 220v Led Module Led Sign 3W Side Viewing High Power Injection Led Module Smd Led Module
| Kleuren uitzenden: | Koel Wit |
|---|---|
| Spanning: | AC220V |
| Vermogen: | 3W |
Hoge kwaliteit Verschillende led-module en Beste producten Enkele Kleur 3 SMD9240 Led Module Signage Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v uit China, China's toonaangevende productmarkt Enkele Kleur LED-module 3.5
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
7512 SMD5050 RGB LED Module, afmeting: 7512. Enkele Kleur Signage Licht Buitenlens 0.72W Lichten 12v IP65
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
5050 Smd 3 leidden LEIDENE van de Module0.75w 12v Ip67 RGB Injectie Module Geleide Strook Lichte Module
| Grootte: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Type: | LEIDENE Modules |
Hoge LEIDENE van de Helderheids12v 1.5W Injectie Module Super Ultrasone SMD5730 SMD2835
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
|---|---|
| Kleur: | Koude witte witte /red/ groene blauw van /warm/Geel |
| naam: | 5730 2835 smd geleide module |
Beste kwaliteit Enkele Kleur 3 Smd9240 Led Module Bewegwijzering Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v
| Stroom: | 1.5W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -modules |

