Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
Hogere Vermogen Waterdicht IP65 1.2w Injectie Energiebesparende Led Module 12V SMD 3535 voor Reclameverlichting
| Grootte: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
Multi-Color led module Injectie achtergrondlicht Hoog lichtsterkte Waterdicht IP65 12V SMD 3535 Perfect COB Channel Letter
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
Hete Verkoop Lage Prijs Led Backlight Module 3 Smd Licht Lens 1.2w Koud Wit Led Module
| Size: | W13*L63mm |
|---|---|
| Luminous Flux: | 80 LM |
| Application: | Advertising Decoration |
Hete Verkoop Lage Prijs Led Backlight Module 3 Smd Licht Lens 1.2w Koud Wit Led Module
| Size: | W13*L63mm |
|---|---|
| Luminous Flux: | 80 LM |
| Application: | Advertising Decoration |
7813 Direct Power AC 220V LED-module voor reclameborden SMD 3030 module 1.5W 12V LED-module verlichting
| Maat: | W13*l78mm |
|---|---|
| Lichte flux: | 100 lm |
| Applicatie: | Advertentiedecoratie |
12V Mini LED Modules 3LED SMD 2835 0.48W Koud Wit met Lens Ultra Kleine Mini LED voor Led Bord
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16 g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
Superhelder LED-lichtmodule Energiebesparend 2835 SMD 110V/220V voor 3D-kanaalbrieven Advertentie lichtdoos
| Waterdicht: | IP65 |
|---|---|
| Lichtgevende intensiteit: | High Bright, |
| Ang bekijken: | 160 ° |
LED-module met lens 1.5W 1.8W 3W SMD 2835 5050 waterdicht LED-injectielamp voor buitenplaatverlichting
| Kijkhoek (°): | 160 |
|---|---|
| Spanning: | 12V |
| Trefwoord: | LED -modules |
LED-module 0,72W SMD 2835 RGB 12V DC IP67 waterdicht met lichaam uitzendendend warm wit licht ROHS gecertificeerd voor verlichting
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16 g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
PC Materiaal Samsung LED Module Bord 12V 1.5W SMD 2835 Enkele Kleur voor Buitenreclame
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Product Type: | samsung led module |

