Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 389 producten.
30mm de Dmx Geleide Pixel SMD van RGB de Lichten LEIDENE van de de Bouwvoorgevel Lichte rond Geleide Module Pixel Openluchtpunt
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| LEIDENE Spaander: | Epistar |
Decoratief RGB LEIDEN van 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 Pixel 50mm
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Garantie: | 3 jaar |
Hoogwaardige 24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control IP20
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
LED Pixel Point Light Waterdicht 5050 SMD Smart LED RGB Outdoor Decoratie
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
LEIDEN van PC Shell IP67 0.3W 100LM/W 20mm Pixel RGB Licht
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
Volledige kleur Waterdichte LEIDEN van 1W 12V 30mm IP65 Pixel
| Macht: | 1W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Bescherming: | IP65 |
120° LEIDEN van hoekpc Shell 1W 12V 40mm IP65 RGBW Pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Matrial: | PC Shell |
Hoge Helderheids20mm 1pcs 5050 RGB SMD LEIDENE Pixelmodule voor LEIDEN Teken
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
De volledige Kleur DMX512 Rgb 5050 leidde Lichte Module IP67 DC12V
| Verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Spaandermateriaal: | DMX512 |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |

