Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
Smd 5730 Module van 2835 Geleide de Reclametekens van gelijkstroom 12v de 1.5w
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | Pvc |
Module Smd2835 Smd5050 van de DC12v1.2w de 115lm Geleide Injectie
| Machtsdissipatie: | 1.2W |
|---|---|
| CRI: | 75 |
| GELEIDE SPAANDER: | Epistar Geleide Spaander |
Fabrieksprijs Dc12v Waterdicht IP65 SMD-modules Wit licht Super helder 3led 5054 Led-module lichten voor reclameontwerp
| Maat: | B15*L70mm |
|---|---|
| Lichtstroom: | 100 lm |
| Applicatie: | Advertentiedecoratie |
3 Led Injection Waterdicht Smd 2835 Outdoor 12v Led Modules voor reclame
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Producttype: | Samsung LED -module |
Professionele fabriek SMD 5050 12V LED-module 0,72 Watt IP65-inkapselingsserie voor reclame lichtbakken DC 12V-ingang
| Itemsnaam: | LED -module |
|---|---|
| IP -klasse: | IP65 |
| permanente temperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
LEIDENE van de mirakelboon SMD2025 Waterdichte Pixelmodule 0.15W 1300mcd
| Grootte: | 9mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| Punt: | LEIDENE module |
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Lichte flux: | 300 Lm |
mirakelboon 9mm het Geleide Dot Light Led Signage Letter Licht van IP67 12V Pixel
| Productnaam: | Groen, blauw, geel, wit, rood |
|---|---|
| grootte: | 9mm Pixellicht |
| Vorm: | Kogel |
Reclame 12mm Vierkante LEIDEN Pixel Lichte SMD 5050 RGB LEIDENE Pixelmodule
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Het materiaal van het lamplichaam: | PC |
Volledige Kleurensmd 5050 0.3W 100LM/W 20mm LEIDENE Pixelmodule
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |

