Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
Het landschap SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm leidde Pixelmodule
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Bescherming: | IP65 |
High Brightness SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| LED -bron: | SMD2835 |
| Draadstang: | Waterdicht |
3LED 1.5W High Brightness SMD 2835 LED Module 160LM DC12V for Channel Letter Lighting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| LED -bron: | SMD2835 |
| Draadstang: | Waterdicht |
Gele LEIDENE van IP67 1chip SMD 5050 Punt Lichte 20mm LEIDENE Backlight voor Vermaak
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| model: | G2001MY12 |
Maak 20MM RGB waterdicht LEIDEN van 0.3W 12V SMD 5050 Pixel
| Stralingshoek: | 120 |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Matrial: | PC Shell |
Van hoge Lumen LEIDENE de Modulesip65 Water Tekenbacklight Bestand voor LEIDENE Tekendoos
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.72W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
UVbescherming 6pcs SMD 2835 Groen Geleid Pixellicht voor Randverlichting
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
20mm Witte Kleur SMD 5050 Waterdichte Pixel Geleide Lichten voor Decoratie
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.2W |
| Bescherming: | IP67 |
25mm RGB LEIDENE van Mirakelbean brand Pixel Volledige Kleur DC5V 0.15W
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Macht: | 0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
Fabrieks Directe Verkoop 25mm RGB LEIDENE van Mirakelbean brand Pixel Volledige Kleur
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Macht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |

