Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 389 producten.
12MM 20mm Staw-Hoedensmd LEIDENE Pixelmodule voor van het LEIDENE de Brieven Verlichtingskanaal
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte IP67 5050 van RGB 3pcs LEIDENE van SMD Levensduur Punt de Lichte 30000 Uren
| Kracht: | 0.75W |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | 18000mcd |
| Controle: | DMX512 |
20mm gelijkstroom 12V 1SMD 5050 Pixel Geleide Module voor de Verlichting van de Winkelcomplex LEIDENE Rand
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC12V pixel Geleid Module Geleid Pixelkoord voor de Decoratie van de Vermaakverlichting
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
5730 leidde Module Openlucht Geleide Module 3leds die Terug Geleide Injectiemodule 1.4W IP67 DC12v aansteken
| Verlichtingsoplossingen: | Projectinstallatie |
|---|---|
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge Helderheid |
| Grootte: | 77*13*5.6mm |
IP65 openlucht Waterdichte LEIDENE Injectiemodule 70*13MM DC12V 1.2W kiest Kleur SMD2835 uit
| Machtsdissipatie: | 1.2W |
|---|---|
| Model: | Xh-MZ7013 |
| IP Rang: | IP65 |
SMD5630 van de LEIDENE de Enige Kleur IP65 DC12V 90 Injectiemodule - Openlucht Waterdicht van 100LM 0.72W
| Model: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.72W |
| IP Rang: | IP65 |
IP65 LEIDENE Verlichtingsmodule Waterdichte 1.5W 65*11MM de Enige Kleur van SMD2835 DC12V
| Model: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 1.5W |
| IP Rang: | IP65 |
3.9mm Pixels Full-Color Smd LED Glas Display Venster scherm voor rooster Reclame 000 uur Levensduur
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| Grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
Enig Kleurensmd 5050 LEIDEN Aangepast Punt Lichte Waterdichte IP67 0.3W 12V 20mm
| Productnaam: | Xh-G2001M12 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W/WW |
| Grootte: | 20mm |

