Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
1.2W Modules IP67 12v van injectie de SMD5730 Geleide Backlight
| Lichtstromen (lm): | 110-120LM |
|---|---|
| GELEIDE SPAANDER: | Epistar Geleide Spaander |
| Garantie: | 3 jaar |
Programmeerbare RGB LED-lichtmodule Buitenreclamebord DC12 DC24V IP67 SMD LED-module voor etalages Dynamische verlichting
| Lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| IP-beoordeling: | IP67 |
| Lichtgevend: | 160lm |
Hoogspannings-LED-lichtmodule voor tekenkanaal Letter 110V 220V AC Input 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1,5W pixels Digitale module
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16 g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
LED Lichtmodules 3 Lichtbord Lens LED Injectiemodule DC12V SMD 2835 IP65 Waterdicht Reclame Letters
| Grootte: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
LEIDENE van 600LM SMD5050 Injectiemodule 0.75W Openluchtip67
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Van de LEIDENE van SMD2835 100LM LEIDENE Tekenmodule Module Lichte Doos 1W DC12V
| Kleur: | koud wit warm wit rood hebzuchtblauw |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Toepassing: | Adverterende Kanaalbrief |
Volledige Kleur 5050 van gelijkstroom 5V SMD-van LEIDENE het Koord Super Helder Pixelmodules
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
5050 SMD-LEIDENE Pixelmodule
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
30000hours IP67 30mm RGB LEIDEN van 0.75W 12V SMD 3535 Pixel
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Kleur: | RGB volledige kleur |

