Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
Rgb Geleide Pixel H2503P12 van de hoogtekwaliteit 0.75w 12v Dmx512
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Lamp: | 3535 |
| Macht: | 0.75W |
LEIDEN van de mirakelboon SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW Pixel
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Het werk Voltage: | DC24V |
| Bescherming: | IP67 |
Het Geleide Licht van PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM van SMD 3535 Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
Het waterdichte Licht van het het Pixelpunt van RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Macht: | 2W |
| Het werk Voltage: | DC24V |
Multi-Color 30mm Bridge Decorative LED Pixel Light DC 24V, RGB LED Pixel waterdicht 1.5w voor buitenversiering
| Hoek: | 120 |
|---|---|
| LED-lichtbron: | SMD3535 |
| IP-tarief: | buiten IP67 |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
IP65 SMD5054 Led-lichtmodule 100lm voor reclamebord:
| LEIDEN Type: | SMD5054 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Rood/Geel/Groen/Blauw/warm wit |
| Grootte: | 70*12*5mm |
DC12V de waterdichte Geleide Lichte Module Smd2835 71mm Ip65 1W kiest de Injectie van Kleurenbacklight uit
| Punt: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 71mm |
| Macht: | Enige Kleur |
Decoratief SMD 30mm waterdicht IP67 12V LED puntlicht
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |

