Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 388 producten.
120° hoek1.5w 24V 60mm IP65 RGBW LEIDEN Pixel
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
Waterdichte Volledige Kleur 40mm van IP67 RGB LEIDEN van 12V 1W Pixel
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
|---|---|
| Kleur: | RGB volledige kleur |
| Het werk Voltage: | DC12V |
IP65 waterdichte Volledige Kleur 100MM RGB LEIDEN van 5W 24V Pixel
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Bescherming: | IP65 |
| Macht: | 5w |
RGB 25mm LED puntlicht volkleurig DC12V 0.75W Miracle Bean met IP67 bescherming
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
LEIDENE Strook Goede kwaliteit 12V 24V 5054 SMD 5M Flexibel Enig Kleur Geleid de Bandlicht van 300LED
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Macht: | 60W / 5M, 12W/M |
SMD2025 LED landschapsverlichting DC12V 2000-6500k 0.2W blootgestelde lamp
| Toepassing: | Openluchtverlichting |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160° |
| CRI: | >80 |
Buiten 24 Epistar SMD 5050 Rgbw RGB Led Point Light voor gevelverlichting
| Qty/koord: | 48 stuks / 50 stuks |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
| Levensduur: | 50,000 uur |
Openlucht 40mm 50mm SMD3535 DMX Digitaal RGB Geleid Waterdicht Pixel IP67
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Stroomvermogen: | 0.75W |
IP 67 30mm Dc24v het Puntverlichting Taiwan Epistar van het Rode Kleuren Geleide Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |
Van de het Kanaalbrief van DC24V 0.5W het de Verlichtingspixel leidde Lichte 3 van de Garantie UVjaar Bescherming
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |

