Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
OEM ODM Multikleur 40mm RGB LEIDEN Punt Licht IP67 Geleid Licht
| Ingangsspanning: | DC15V |
|---|---|
| macht: | 1W |
| Lighingsbron: | Epistar |
RGB RGBW Waterdicht LED-pixelmodule Buiten 30 mm LED-puntlicht
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Naam van het product: | LEIDEN Puntlicht |
LED Module 3030 Injectie 3w 240lm LED Backlight Reclamemodule
| Sollicitatie: | lichte doos |
|---|---|
| Lichtstroom: | 240LM-260LM |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
Waterdichte Epistar SMD 5050 RGB 30mm Blauw Punt Geleid Licht Openlucht
| model: | G3006MB24 |
|---|---|
| hoek: | 120 |
| macht: | 0.6W |
3W brede Geleide de Reclametekens van Stralingshoekepistar SMD 3030
| Garantie (jaar): | van 2 jaar |
|---|---|
| Het uitzenden van kleur: | warm wit/natuurlijk wit/koel wit |
| Kleurentemperatuur: | 2800-15000k |
De 3030 Injectie3w 240lm LEIDENE Reclamemodule 3000k van Backlight
| Toepassing: | Lichte Doos |
|---|---|
| Lichtstromen: | 240lm-260lm |
| Garantie (jaar): | van 2 jaar |
Helderheids Openluchtip67 38mm 12MM LEIDENE Pixelmodule voor LEIDENE RGB Decoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Programmeerbare Adresseerbare 20mm LEIDENE Punt Lichte Kleur die DMX512 veranderen
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Aangepast 1 Spaander 5050 0.25w-LEIDENE Punt Lichte Witte Enige Kleur 20mm Pixelleiden
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Volledige Kleurenip67 5050 Waterdichte DC12V 20mm LEIDEN Pixellicht met DMX IC
| LED: | 5050SMD |
|---|---|
| kleur: | RGB full color |
| chip: | Epistar |

