Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
DMX Madrix SMD 5050 kiest Geleide Programmeerbare Decoratief van IC van Puntlichten uit
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| grootte: | Volgens Behoeften |
| IP-tarief: | buiten IP67 |
Openlucht Waterdichte IP67-LEIDEN Punt Lichte 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Productnaam: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Kleur: | RGB |
3W Light Box LED-backlight reclame module met 240lm output en 30000 uur levensduur
| Toepassing: | Lichte Doos |
|---|---|
| Lichtstroom: | 240 ml-260 ml |
| Garantie (jaar): | 2 jaar |
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Verpakking Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,D/P |
Licht van het de Kleuren Waterdichte IP67 9mm 12v Geleide Pixel van de mirakelboon SMD het Rode Groenachtig blauwe Gele Warme Witte Enige
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3500K (Warm Wit) |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | Gelijkstroom 12V |
| Diameter: | 9mm |
5050 Waterdichte DC12V 3 LEIDENE van IP67 Punt Lichte 30mm Rgb LEIDEN Pixel
| spanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
12V 5050SMD leidde Tekenmodule 30mm RGB Volledige Kleurenbrandbeveiliging
| LED-qty: | 3 stuks 5050 SMD |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| chip: | Epistar |
Water van de Bestand Buiten RGB LEIDENE het Licht Pixelstrook voor LEIDENE Decoratieverlichting
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Decoratie 12mm 20mm RGB LEIDEN Pixel Lichte gelijkstroom 5V, LEIDEN RGB Koord
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
RGB Hoge 24v CRI90 - leidde de Flexibele Maïskolf van dichtheidsdotless Strooklicht voor Huisdecoratie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| Power/m: | 13.5W |

