Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
1800-6500k punt het LEIDENE Lichte Mirakelboon van IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm
| Productnaam: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Macht: | 0,6 W |
Waterdichte LEIDENE van IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm Punt Lichte Volledige Kleur
| Productnaam: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.75W |
Het Punt LEIDENE van mirakelbean waterproof IP67 Lichte 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 30*17.7mm |
Het Punt LEIDENE van mirakelbean outdoor waterproof IP67 Lichte 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 30*17.7mm |
Openlucht Waterdichte Punt Lichte LEIDENE IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Lichtbron: | SMD3535 |
Permanent kerstwaterdicht IP67 RGB 40mm LED Pixel Point Light
| Productmodel: | XH-H4006P24 V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Kracht: | 1.5W |
Buiten waterdicht Vierkante 12mm LED Pixel Licht Eénkleurig 0.3W DC12V
| Productmodel: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| Kracht: | 0.3w |
| Spanning: | DC12V |
12w DMX512 kleur IP65 waterdicht buiten decoratieve led lichtstrook
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP6 |
| Werktijd: | 30000H |
Miracle Bean IP65 Hoge helderheid hoge kwaliteit 12w RGB outdoor LED lineaire verlichtingsstrips
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

