Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ smd led module ] Gelijke 387 producten.
30mm Enige Kleuren LEIDENE Kettings LEIDENE Pixelmodule voor Openlucht LEIDEN Uithangbord
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het Koordlicht 12MM van de mirakelboon leidde Pixelmodule voor Openlucht LEIDENE Verlichtingsbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Fabrieksprijs multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050-chip en ondersteuning van verschillende kleuren
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
12v 2Led Modules 1.2w White Smd 2835 Light Advertising and Backlighting Signs Injection Module Led
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | PC |
| Draadstang: | Waterdicht |
20mm LED Puntlichtbron Adresbaar Kleur IP67 DC12V Slimme Besturing Puntlicht Outdoor Permanent LED Lichtmodule
| LED: | GELEIDE SMD 5050 |
|---|---|
| stempelgat: | 20 mm |
| Materiaal lampbehuizing: | Plastic |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED -hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| IP -klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Stroom: | 14.4W/M |
PC Shell UV beschermt RGB Pixelkoorden XH6897 IC voor Landschapsverlichting
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Bescherming: | IP67 |
20 mm Eaves Light 12V aanpasbaar Led Type SMD 5050 Buiten/Binnen IP67 waterdicht
| Lumen: | 12lm |
|---|---|
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
| LED Qty: | 1Leds/stuk |
Acryl LED achtergrondlicht RGBIC DC5V kwallen kerstverlichting voor buitenversiering
| Nominaal vermogen: | 0.2W |
|---|---|
| productdiameter: | 9 mm |
| Tem: | Achterlicht met acryl |
Slimme RGB buitenverlichting IP67 waterdicht deurverlichting WIFI Permanente buitenverlichting voor huis
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |

