Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Buitenste strooklamp Vervaardiger Led Strip Lampen Waterdicht IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB voor verlichting Decoratie Smart Led Strip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Dimbaar Flexibele LED Strip Verlichting Hoge Helderheid RGB/Enkele Kleur Tape Licht voor Thuis Feest Decoratie
| IP -kwaliteit: | 65 |
|---|---|
| LED -bron: | SMD2835 |
| LED ATTY: | 30/60/90/120/144 |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
van de de LEIDENE van 3in1 SMD5050 Lichten DMX512 de Lineaire Lichte Bouwvoorgevel van DC24V 12W/SPI-Controle
| Lichtbron: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| het werkbui: | -40℃-60℃ |
12w DMX512 kleur IP65 waterdicht buiten decoratieve led lichtstrook
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP6 |
| Werktijd: | 30000H |
Miracle Bean IP65 Hoge helderheid hoge kwaliteit 12w RGB outdoor LED lineaire verlichtingsstrips
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
LED-achterlicht Lens Diffusie Reflectie Hoog vermogen 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
LED-achterlicht Lens Diffusie Reflectie Hoog vermogen 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
SMD5050 DC24V waterdicht IP67 LED-strookwandwasser
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |

