Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
40mm IP67 LED-puntlichtbron Waterdicht Pixellicht Slimme besturing Programmeerbaar RGB Gebouw Gevelbrug Landschapsverlichting
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Matriaal-: | PC-shell |
| Functie: | Decoratief |
LED-puntverlichting Buiten waterdicht RGB programmeerbare pixellichtbron voor gebouw Façade Media verlichting Reclame decoratie DMX-besturing Hoge helderheid Gemakkelijke installatie
| Artikeltype: | Puntlichten |
|---|---|
| Beoordeel vermogen: | 0,75 W |
| Weergavemethode: | RGBW/RGB/W |
Waterdichte SMD5050 DC24V LED-strookwandwaslamp voor hotels en kantoorkantoren
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Waterdicht Buiten IP67 met PC Body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 50 mm |
Led Aluminium Channel Aluminium Profiel spoorverlichting Voor LED Pixel Point Light 50MM kerstvakantie
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 50 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
Buitenbouw Tuin Landschapsverlichting 100mm RGB LED Point Light 4W Epistar Chip Waterdicht IP67 Met PC-body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 100 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Waterdicht Buiten Aluminium Alloy PC Veranderbare Emitting Lighting
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 100 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
Hoge helderheid 50mm Pixel LED Point Light Single DMX 512 Theme Decorative Building
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
Permanente buitenpixellampen Twinklight Decorative 24V RGB LED met IP67 bescherming
| Product Nmae: | (RGB) xh-K4006P24 - A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
12V 24V 36V waterdicht IP67 langeafstandsoverbrenging LED-pixel RGBW puntlichten Kerstversiering Buitenbouw gevelverlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |

