Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
OEM RGB aanspreekbaar licht UCS2904 Kanaalprofiel 24V 50MM IP67 Kerstfeest Feestdag Buiten LED Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Openlucht LEIDEN van 18LM 0.2W Boomlicht 9mm voor Decoratieve Fee
| Inputvoltage (V): | Gelijkstroom 24V |
|---|---|
| Het uitzenden van kleur: | wit, groen, blauw, geel, rood |
| Machtsdissipatie: | 0.2W |
24V 8mm Maïskolf Geleide Bandstrook Flexibele Lichte IP20 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-240 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
24V DC RGBW LED Pixel Point Light 2W IP67 Kerstfeest decoratie Duurzame buiten LED-verlichting
| Product Nmae: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
80mm 24V Waterdicht DMX Multi ColorDecoratie Kerstfeest Landschapslicht RGB Pixel Led Verlichting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
24V flexibele intelligente monochrome RGB LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrieksprijs 24V flexibele intelligente RGB-monokrome LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energie -efficiëntie: | Verbruik aanzienlijk minder vermogen dan traditionele gloeilampen of fluorescentielampen, waardoor d |
|---|---|
| Installatie: | 3m dubbelzijdige tape |
| Spanning: | DC 12V |
Groothandel 24V SMD3535 IP67 Single And RGB Color Changing Programmable LED Pixel Chain Light Met Controller
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |

