Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
24v 24w SMD2835 RGBW Flexible LED Strip Light Dimmable voor reclame-neonborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
IP20 maïskolf Geleide Band Lichte Enige Kleur Flexibele DC24V/12V 11W 8mm
| Modelnummer: | Maïskolf-312D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
LEIDENE van mirakelbean outdoor Schijnwerpers IP65 om de Commerciële Schijnwerper van 9w
| Productnaam: | Xh-YTG130M |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 10°15°30°45°60°90° |
| Kleur: | R/G/B/Y/W/Warm wit/natuurlijk wit |
Van waterdichte Openlucht LEIDENE het Witte Jade Square Led Flood Light IP65 Aluminium Vloedlichten 12w
| Productnaam: | Xh-FTG10402M |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 8°15°25°30°45°60°90° |
| Kleur: | R/G/B/Y/W/Warm wit/natuurlijk wit |
IP67 waterdichte LED-glijst 24V voor buitenversiering met kleurrijke RGB-lichten voor Kerstmis
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Miracle Bean Power 24W LED Strip Light DC24V Grootte 1 Meter Kleur RGB IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
LED 220v Strip 2835 Wireless Led Strip Light met heldere lens IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
Hoge Helderheid RGB 50mm LED Puntlichtbron Eenvoudige Installatie Adresbaar Ontwerp Podium Gebouwgevels Landschapsverlichting
| Protocol: | SPI-protocol |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Weergavemethode: | RGBW/RGB |
De openlucht Waterdichte Enige Kleur leidde Vloed Lichte 9w IP65 Geleide Schijnwerper voor Hoofdstructuur van een Gebouw
| Modelnummer: | Xh-FTG10401M |
|---|---|
| Het materiaal van het lamplichaam: | Matrijs Gegoten Aluminium |
| Verlichtingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
IP67 Waterdicht RGB 50mm SMD3535 DMX512 Smart Pixel LED Point Lights PC Body.
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |

