Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
SMD3535 aangepast LEIDEN Punt Lichte IP67 3W 24V 80mm Openlucht Enige Kleur
| Productnaam: | Xh-K8012M24 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B |
| grootte: | 80mm |
Van de aangepaste Waterdichte LEIDENE Openlucht 160 Graad Enige Kleur 24V 12W Muurwasmachine IP66
| Productnaam: | Xh-3030M24 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B |
| LEIDENE Lichtbron: | SMD5050*48 |
Maïskolf van 12V 24V IP20 leidde Lichte Witte Flexibel van de Bandstrook voor Decoratie 8mm 5 Meters/Broodje
| Inputvoltage (v): | DC12V/24V |
|---|---|
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| IP Classificatie: | IP20 |
Enige Kleuren Openlucht LEIDENE Vloedlichten 20w IP65 met Veelvoudige Stralingshoeken 24V
| Productnaam: | Xh-FTG140M |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 8°15°25°30°45°60°90° |
| Kleur: | R/G/B/Y/W/Warm wit/natuurlijk wit |
Waterdichte Veelvoudige Stralingshoeken IP65 3w 24V van de tuin de Openlucht Geleide Schijnwerper
| Productnaam: | Xh-YTG100M |
|---|---|
| Stralingshoek (°): | 5°10°15°30°45°60°90° |
| Kleur: | R/G/B/Y/W/Warm wit/natuurlijk wit |
RGB programmeerbare 30mm amusement LED lamp 12V 24V Pixel LED puntlichten
| Naam van het product: | XH-D30 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| productdiameter: | 30 mm |
LED Flexibele Neon Strip 30/40/50m Flexibele Neon Buizen 24V/12V/5V DC Siliconen Ronde LED Neon Strip Licht
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Hoge dichtheid 480leds Hoog efficiëntie 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit voor huis tuin plafond
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
DC12V 8mm leidde de Lichte 10W IP20 Flexibele Maïskolf van de Bandstrook voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-384 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
IP65 waterdichte LED-driver 400W voor kanalenbriefverlichting 30000 uur
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

