Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
LED Driver Transformator Verlichtingsdriver Schakelende Voeding IP67 AC100-260V 60W 100W 200W met Hoog Vermogen
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
12V waterdichte LED-transformatorstroomvoorziening met CE-IP67-bescherming
| Verpakking Details: | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T Vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Wonderdruiven warmverkoop 24V RGB LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
LEIDEN van de mirakelboon Punt Licht Aangepaste IP67 1.2W 24V 50mm SMD3535 Openlucht
| Productnaam: | Xh-H5006M24 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B |
| grootte: | 50mm |
Maak Aangepast LEIDEN Punt Lichte IP67 5W 24V 100mm SMD3535 Openluchtwaterdicht
| Productnaam: | Xh-G10021M24 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B |
| grootte: | 100MM |
Waterdichte LEIDEN Punt Licht Aangepaste IP67 1.2W 24V 40mm SMD3535 Openlucht
| Productnaam: | XH-K4006M24 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B |
| grootte: | 40mm |
De LEIDENE van de mirakelboon 12W Lineair Licht Waterdicht Openluchtbuisaluminium DMX512 RGB 24V van IP66
| Productnaam: | Xh-3035 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Lampmacht: | 12W |
Flexible LED Strip Light Waterdicht IP67 RGB 24v Hoogdichtheid Dotless Home Decoration
| Kleur: | rgb |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | 24V |
| IP-classificatie: | IP67 |
Indoor Hall Plafond gemonteerd LED-spoorlichten 24V 40W Dimmable RGBW Kleurrijk
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| CRI: | 80 |
Fabrieksprijs 12mm RGB 24V perfect smart home lamp met LED flexibele lampstrook
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |

