Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
OEM ODM Constant Voltage Power Supply 150W IP67 Waterdichte 12v 24V Geleide Bestuurder
| Product: | ODM&OEM |
|---|---|
| Outputstroom: | 12.5A/6.25A |
| Outputmacht: | 150W |
Wijdspanning IP67 650W Waterdicht Schakelstroomvoorziening Constante Spanning Compacte grootte 24V LED-driver
| Item Name: | XH-LPV-650W |
|---|---|
| Aandrijfmodus: | Constante spanning |
| Levensduur: | 30000 uur |
12V 24V AC aan de Omschakelingsvoeding van gelijkstroom 20.8A 250W
| Outputstroom: | 20.8A/10.4A |
|---|---|
| Outputmacht: | 250W |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
LEIDENE Kanaalbrief/RGB LEIDENE Pixel Waterdichte HOOFDbestuurder 60 W
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
60 leidde LEIDENE van /M 12V 24V Strook Lichte Enige Kleur SMD3528 voor Binnen Openluchtdecoratie
| LED lichtbron: | smd3528 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000-6000 |
| kleur: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
Het LEIDENE van de mirakelboon 2W 24V Puntlicht paste RGBW Waterdichte IP67 50mm SMD3535 aan
| Productnaam: | Xh-H5006P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 50mm |
Constant Voltage Led Driver High-de Voeding van de Efficiencygelijkstroom 5V 12V 24V 36V 250W Omschakeling
| Outputtype: | Ac-gelijkstroom |
|---|---|
| Outputvoltage: | 5V, 12V, 24V, 36V, 48V |
| Outputmacht: | 250W |
Van hoofd Constant Voltage Power Supply 12v gelijkstroom 8.5A 100W IP20 Bestuurdersac110 220V Geleide Adapter
| Outputmacht: | 100w |
|---|---|
| Outputstroom: | 4.16A/8.33A |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |

