Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Van Waterdichte LEIDENE van DC36V 5W 100mm Ce ROHS Punt Licht PC Shell IP67
| Productnaam: | (RGB) xh-G10021P36 - B1a |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 100*38mm |
10 W AC AAN gelijkstroom-LEIDENE Waterdichte Voeding, Flexibele de Strokenvoeding van Metaalshell
| Verpakking Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het waterdichte LEIDENE van 0.3W 12V 12mm Licht van Pixe met 2 Jaar Garantie
| Opslagtemperaturen: | -40℃-80℃ |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Kleur: | RGB |
LEIDENE van de mirakelboon Slim Pixelsmd3535 Waterdichte LEIDEN Punt Lichte DC24V 3W
| Productnaam: | (RGB) xh-K5012P24 - A1b |
|---|---|
| Geleide Bron: | SMD3535 |
| Grootte: | 50*17.7mm |
40mm LEIDEN van Mirakelbean outdoor waterproof Punt Lichte DC12V 0.75W
| Productnaam: | Xh-H4003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Kleur: | RGB |
P83 RGB Aangepaste Waterdichte LEIDENE HOOFD van Mesh Curtain DC24V 108W
| productnaam: | (RGB) XH-HXH2503P24 - P83 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | P83, pas aan |
| Macht: | 108W |
24V 100W 250W 350W 500W Waterdicht LED-schakelaar Buitenvoeding
| Gelijkstroom-Macht: | 100W 250W 350W 500W |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Waterdichtheid: | IP67 |
400W IP67 regenbestendige LED-toevoer voor architecturale buitenverlichting
| Productgrootte: | 255*72*35mm |
|---|---|
| Output ampère: | 7a |
| Bedrijfstemperatuur: | -30 ° C tot 70 ° C |
Stroomvoorziening Dimmable 100W 200W 400W 600W LED Driver Waterdicht Regendicht
| Efficiëntie: | 85% |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, ROHS |
| Uitgangsfrequentie: | 50 ~ 60Hz |
Van de regendichte LEIDENE de Overbelastingsbescherming Omschakelingsvoeding 12V 33A Overtemp
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China (Vasteland) |
|---|---|
| Type: | Constant voltage |
| Outputmacht: | 60- 400W |

