Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
SMPS Waterdicht Constant Voltage Led Driver 12v 24v 36v 48v Gelijkstroom 400w IP67
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V/36V/48V |
| Macht: | 400W |
Hoge efficiëntie LED-stroomvoorziening 100W 120W 12V 24V IP67 Constant Spanning Led Driver voor Led Display
| Modelnummer: | XH-LPV-100W |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 95 tot en met 264 V |
IP67 250mV Constant Voltage Led Driver 100-600w kiest Output 24v 12v uit
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputmacht: | 300W, 400W, 500W, 600W |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Hoge efficiëntie LED-driver stroomvoorziening waterdicht IP67 LED Mesh Screen LED-module LED-puntlicht 110-240AC constante spanning
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Vooruitzichten: | Gesloten waterdichtheid |
| Verpakking: | 10 stuks/ctns |
12 V verlichtingstransformator Schakeling van stroomvoorziening LED-strookverlichting Driver Energiezuinige transformator
| Uitgangsvermogen: | 400W |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 16,6A/33,3A |
| Invoerspanning: | 170-250A |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Modelnummer: | XH-350W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Ingangsspanning: | 110-265V |
AC100V 720W Constant Voltage Power Supply 12v 24v 5v 5a 10a 15a
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | Micacle Bean |
| Outputmacht: | 0-720W |
AC gelijkstroom SMPS de Voeding van de HOOFDbestuurders110v 220V 230V Omschakeling voor van LEIDENE de Camera Lichtenkabeltelevisie
| Outputmacht: | 60w, 80w100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Ripple&Noise: | <80mv> |
Waterdichte LED-driver 400W 12V 24V constante spanning IP67 Led-transformer
| Input voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output power: | 400W |
| Output current: | 16.6/33.3A |
ROHS maken van de LEIDENE de Levering Machtsomschakeling over Ladingsbescherming DC12V waterdicht/24V 120W
| Modelnummer: | Xh-v12120-e/xh-v24120-e |
|---|---|
| Inputvoltage: | AC90-130V/AC170-250V |
| Kleur: | Zilver |

