Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Schakelende Voeding LED Lichtschakelaar 400W AC-DC Type Automatisering
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam: | Micacle Bean |
| uitgangsvermogen: | 0-720W |
IP67 waterdichte voedingsbronnen 12v 24v of Led Driver LED licht
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 400W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3a |
Mini 150 w-Omschakelingsvoeding 24V AC110V AAN DC12V voor kabeltelevisie
| Verpakking Details: | 47*30*18CM/15PCS G.W: 19KGS N.W.: 18KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
24V 10A 120W IP67 Waterdichte Geleide Bestuurderstransformator met Ce ROHS
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
400W Voeding IP67 Waterdichte Voedingen 12v 24V Of Led Driver LED LICHT
| Inlaatspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 400 W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3A |
Led Voeding Met Led Puntlicht LPV100W 100-240vac Uitgangsspanning 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Verpakking Details: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
SMPS AC to DC Converter 110V/220V Indoor Power Supply LED Driver 12V 24V for LED Lighting
| uitgangsvermogen: | 200W |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 16.7/8.3a |
| Invoerspanning: | 90-130V/170-250A |
12V van de waterdichte LEIDENE de voeding transformatorbestuurder met waterdicht Ce ROHS IP67
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Van de openluchtvoeding HOOFD de Waterdichte Bestuurdersomschakeling van AC aan gelijkstroom
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Fabriek Groothandel Regenbestendig 12V 24V 100W Transformer LED Schakelstroom AC DC Waterdicht LED Signboard en Strip
| IP -klasse: | IP67 |
|---|---|
| Gebruik: | Licht, industrie, constructie |
| Efficiëntie: | 87.5% |

