Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
12 wattage LEIDENE Lineaire Verlichtingsstroken met Matrijs - Gietend het Lichaamsmateriaal van de Zinklegering
| Maat: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP-Grade: | 65 |
| spanning: | DC24V |
Van LEIDENE van IP67 DMX de Lineaire Lichtstromen Verlichtingsstroken 100lm met 120 GraadStralingshoek
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
SMD3535 lineaire LEIDEN Strooklicht 24 Volt 0.5m/1m met het Materiaal van de Aluminiumlegering
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
De lineaire Geleide Lichte Barip67 Openluchtbuis Lichte de Bouwvoorgevel leidde Lineair Licht voor Landschapsverlichting
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw/wit/rgb |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| Inputvoltage (V): | 24V |
Buiten DC24V LED puntbron Hoog licht 1W Waterdicht IP67 Architecturale verlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
App-gecontroleerd Permanent LED-puntlicht Groot huis Lang afstand 36V 1.5W IP67 Buitenbaan Vakantie Kerstversiering
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Adreserbare RGB Aluminium Led Point Light Source IP67 Aluminium Profiel Permanente Buiten Led Point Kerstverlichting
| LED-type: | SMD2835 |
|---|---|
| IP -klasse: | IP67 |
| Stralingshoek: | 160 graden |

