Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
WiFi LED Track Light voor multi-mode in tentoonstellingszalen Woonkamers Slaapkamers KTV's en muziekzalen Lichte kleur RGBW
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
Multi-Mode WiFi Control LED Track Light voor woonkamer en slaapkamer in IP65 ontwerp
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
PC Shell Buitengevel lichten IP67 WIFI Control 20*12.5mm DC12V/24V App RGB Permanente lichten voor buiten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Hoge helderheid en gemakkelijk te bedienen LED-strooklicht voor reclame en verlichting
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lange: | 1 meter |
| Spanning: | 24V |
48 Led waterdicht LED-lensstrooklicht voor buitenborden en architecturale verlichting
| Model: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Invoer: | 24V |
| Gebruik: | Binnen, buiten. |
Fabrieksprijs RGB Custom LED Lens Lichtstrook voor Kasten en Display Verlichting - Hoge Helderheid & Energiebesparing
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
Waterdicht geleid lens serie Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Light Flexibel
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lange: | 1 meter |
| Spanning: | 24V |
Smart Control Festival Amusement Park Building LED Point Light Miracle Bean Permanent Outdoor LED with 120° Viewing Angle
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 50 mm LED-pixellicht |
30mm IP67 Waterdicht Puntbronnenlicht RGB Led Point Light Event Lighting Gebouw Gevelverlichting
| Werkspanning: | DC12V 24V 36V |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Chipbron: | SMD3535 |
LED Puntlichten Buiten IP67 RGBW Pixel Licht voor Gevels, Bruggen, Landschapsverlichting en Architecturale Decoratie
| SMD-type: | 3535 |
|---|---|
| Led-lichtbron: | SMD3535 |
| Levering: | Binnen 7 dagen |

