Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
High Lumens Indoor Raillight 40w 24v Kerstmis Commerciële afstandsbediening RGBW Wandmontage
| Straalhoek: | 30 graden. |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
40W 24V Kerst Indoor Wall-mounted High Lumens Light met kleurtemperatuur 000K/6000K
| Straalhoek: | 30 graden. |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
IP20 hoog - Lichten van de dichtheids24v 10W CRI90 Dotless de Flexibele Maïskolf Geleide Strook voor Huisdecoratie
| Kleur: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
|---|---|
| Power/m: | 10W |
| Inputvoltage (v): | 24V |
RGB Hoge 24v CRI90 - leidde de Flexibele Maïskolf van dichtheidsdotless Strooklicht voor Huisdecoratie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| Power/m: | 13.5W |
Mirakelboon 40mm RGB LEIDEN Punt Lichte Waterdichte Aangepaste IP67 1.5W 24V
| Productnaam: | Xh-H4006P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 40mm |
Aangepast IP67-LEIDEN Punt Lichte 2W 24V 50mm RGBW voor Openlucht
| Productnaam: | Xh-H5010P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB+W |
| Grootte: | 50mm |
LEIDENE van mirakelbean waterproof point light IP67 5W 24V 100mm RGB Openlucht
| Productnaam: | Xh-G10021P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 100mm |
Waterdichte IP67-LEIDEN Punt Lichte 3W 24V 50mm SMD3535 Aangepast RGBW Openlucht
| Productnaam: | Xh-H5012P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 50mm |
Aangepast IP67-LEIDEN Punt Lichte 2W 24V 40mm SMD3535 Openluchtrgbw
| Productnaam: | Xh-K4006P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| grootte: | 40mm |
SMD3535 LEIDEN van de mirakelboon Punt Lichte Waterdichte IP67 2W 24V 50mm Openlucht RGB
| Productnaam: | Xh-K5006P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| grootte: | 50mm |

