Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Waterdichte IP66-LEIDENE Muurwasmachine Openluchtdmx512 RGB 24V 12W
| Productnaam: | Xh-3035P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LEIDENE Lichtbron: | SMD5050*48 |
SMD5050*48 de LEIDENE Lineair Licht Waterdicht Openluchtbuisaluminium DMX512 RGB 24V 12W van IP66
| Productnaam: | Xh-2525P2412W |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LEIDENE Lichtbron: | SMD5050*48 |
SMD5050*48 de waterdichte Openlucht 160 Graad DMX512 RGB 24V 12W van IP66
| Productnaam: | Xh-2442P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LEIDENE Lichtbron: | SMD5050*48 |
Van de aangepaste Waterdichte LEIDENE de Openlucht Enige Kleur 24V 24W Muurwasmachine IP66
| Productnaam: | Xh-3232 |
|---|---|
| Lampmacht: | 24W |
| Macht: | 24v |
Flexibele MAÏSKOLF LEIDENE Hoge Strook Lichte Waterdichte IP67 RGB 24v - dichtheid Dotless
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| IP Classificatie: | IP67 |
24V Buiten LED Eave Lights Kerst Kleurrijke Decoratie IP67 Waterdicht SMD5050 Pixel Point Light
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buitenverlichtingsoplossing Waterdicht RGB LED-puntlicht met DMX512-besturing
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Light color: | RGB |
| Diameter: | 50mm |
Hood Kwaliteit 0.3W 24V RGB 50mm IP67 Waterdicht Pixel Licht Dmx512 Led Point Light
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 50 mm |
24V 48LED RGB Flexible LED Lens Light Bar voor commerciële en residentiële binnenverlichting
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| LED-type: | SMD 5050 |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable voor binnen- en buitenverlichting Landschapsdecoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |

