Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
2025 best verkopende 24V 48 lamp flexibele buiten decoratie LED flexibele licht
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
24V 48 lamp flexibel buitenversiering LED flexibel licht voor uw unieke ontwerp en bescherming van privé-informatie
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
Verschillende kleur en effect 24V 48 Lamp flexibel buitenversiering LED flexibel licht
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakeltype: | Aan / uit schakelaar |
COB Hoge Lumen Hoge Helderheid 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Licht LED Tape Licht voor Thuis Hotel Kantoor
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
24V Hoge Helderheid LED Strip Licht – Flexibele SMD Tape voor Architecturale Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Veiligheid 180 Waterdichte van hoofd w Bestuurder 24 het Hoge rendement van V DC12V
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000pcs per maand |
24V 20W 48LED High-Power LED Lens Light Strip voor reclame en huisversiering
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| LED's: | SMD505048 geleid / m |
LED 24V 25mm Permanente LED-luchtschermen voor reclame
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V RGBW 40W Kleur Indoor Hall Plafond gemonteerd LED Track Light met 3000K-6000K kleurtemperatuur
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Levensduur: | 30.000 Uren |

