Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ 24v led power supply ] Gelijke 384 producten.
Buiten kerstversiering 24V LED-schermlampen met IP67 waterdicht en RGB-licht
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Hoge helderheid 12V 24V LED-module 2700K-6500K CRI>90 SMD2835 voor kastenverlichting Reclame lichtdoos signage
| Geleid: | 2835 |
|---|---|
| Controleur: | DMX512 |
| Levensduur: | 30.000 uur |
Outdoor Voeding DC12V DC24V Waterdichte Led Driver voor Lichtmodule
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Levensduur: | 50.000 uur |
| Outputwatts: | 100W - 600W |
Smart Linear Led Decoratie Strip Light 24v Led Linear Strip Light
| Grootte: | L1000*W28*H30mm |
|---|---|
| Volts: | DC24V |
| Kracht: | 12W |
18W RGB LEIDENE van de Mirakelboon 24V Muurwasmachine Chip Epistar Lifespan 30000 Uren
| productnaam: | Xh-XQ4028P24 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Bekijkend ANG: | 160° |
LEIDENE van het Mirakelbean outdoor waterproof van 24W IP65 24V Muurwasmachine SMD2835
| Productnaam: | Xh-XQ4023M24 |
|---|---|
| Grootte: | L1000*W40*H23mm |
| Kleur: | Enige Kleur |
Buitenstroomvoorziening DC12V DC24V Waterdicht geleid stuur voor lichtmodule en geleid puntlicht
| Type: | LED -voeding |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garantie: | 2 jaar |
3 jaar garantie IP67 24v 36v waterdichte voedingsbron 250w outdoor led driver
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
| Waterdichte beoordeling: | IP67 |
12V/24V Lichtgewicht LED Driver 100W 200W 300W 400W 600W Schakelende Voeding
| huisvestingsmaterialen: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C tot +60°C |
| Standaard: | CE/Rohs |
Ip67 Led Driver Waterdicht 12vdc 24vdc 24v 400w Led Schakelvoeding
| Toepassing: | LED-lamp |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 400 W |
| Sleutelwoord: | omschakelingsvoeding |

