Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
SMD3535 RGB de Prijs LEIDENE van de Leveringsfabriek Lichte Module 0.75W DC12V
| productnaam: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| grootte: | 75*15*8.5mm |
| Macht: | 0.75W |
12w DMX512 kleur IP65 waterdicht buiten decoratieve led lichtstrook
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP6 |
| Werktijd: | 30000H |
DC12V openlucht Waterdichte LEIDEN Puntlicht, 1W-LEIDEN Licht met IP67
| Productnaam: | XH-H3004P12-B1a |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Chip-bron: | SMD3535 |
Vierkant 12mm Pixel LED DMX512 RGB Full Color 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Naam van het product: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| grootte: | 12*H19.5MM |
| Lampvermogen: | 0.3W |
Het Digitale Rgb Geleide Pixel van gelijkstroom 5V, 12mm Programmeerbare Geleide Modulelichten
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
DC24V LEIDENE Decoratieve Lichten, Enige Kleur 38mm Programmeerbare LEIDENE Pixellichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
3SMD van de LEIDENE van DC12V 1W installatie 30mm Pixel Lichte schroef UVbescherming
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Programmeerbare Adresseerbare 20mm LEIDENE Punt Lichte Kleur die DMX512 veranderen
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Kleur die RGB Geleid Punt Lichte 12mm programmeren 5v 12lm Energie - besparing
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |

